Author: k***0
Date:
Review: I like this so much
顏色: Mocha Muse
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
| Color | Cocoa Crush |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| 高度 | 13.1 cm |
| 長度 | 2.7 cm |
| 淨重 | 0.2 g |
| 寬度 | 1.6 cm |
| SKU | sb2412190974539491 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2521884 people said the quality is very good!
Author: k***0
Date:
Review: I like this so much
顏色: Mocha Muse
尺寸: 均碼
Author: m***a
Date:
Review: 不知道是我個人對這個過敏還是有薄荷成分,塗起來有點熱熱辣辣的
顏色: Mocha Muse
尺寸: 均碼
Author: b***1
Date:
Review: 略軟吧 剛收到 輕輕一碰就斷了一點
顏色: Mocha Muse
尺寸: 均碼
Author: 年***曾
Date:
Review: The shipping is very fast, and the product quality is excellent. I’ve made many purchases on this platform, and I highly recommend it!
顏色: Peach Please
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.